naše logo


S námi nezmoknete!

menu

úvodní stránka
kontakty
kdo jsme?
pravidelná činnost
akce a soutěže
stalo se...
pobyty
semináře a kurzy NIDV
dokumenty
fotogalerie
naši sponzoři
registr oznámení
napište nám
autor stránek

Město Osek




 

 

fotogalerie



 


1. LPT – Indiánská říše – 1.7.-5.7.2019
Portička – 22. ročník – 15.6.2019
Akademie DDM – 14. 6. 2019
Oslavy dne dětí – Šťastné a veselé – 2.6.2019
Noční hrátky – mažoretky a aerobik – 24.-25.5.2019
NERF aréna – 8. kolo – 18.5.2019
Tvořivá dílna – sluníčka z pěnovky – 18.5.2019
Keramická noc – 17.-18.5.2019
Můj první gól – náborová akce – 17.5.2019
Olympiáda MŠ – 15.5.2019
Slet čarodějnic 2019 – 4.5.2019
Noční hrátky se zvířátky – 3.-4.5.2019
Velikonoční tradice v ITC – 19.-21.4.2019
Velikonoční dílna – 18.4.2019
Aquasvět Chomutov – 18.4.2019
Tvořivá dílna – slon z pěnovky – 13.4.2019
NERF aréna – 7. kolo – 13.4.2019
Hliněná dílna IV. – 6.4.2019
Jarní maškarní bál – 30.3.2019
NERF aréna – 6. kolo – 16.3.2019
Noční hrátky – Keramická noc - 15.3.-16.3.2019
JPT – Pippi Dlouhá punčocha – 25.2.-1.3.2019
Florbal CUP Junior – 6. ročník – 3.2.2019
Lasergame Most (pololetní prázdniny) – 1.2.2019
Aquadrom Most (pololetní prázdniny) – 1.2.2019
NERF aréna – 4. kolo – 26.1.2019
Dance CUP Osek – 17. ročník – 19.1.2019
Vánoční tradice – 8.-9.12.2018. 15.-16.12.2018
Vánoční fortnite – 1. 12. 2018
Taneček přes dvě pekla – 3.12.2018
Florbal CUP Osek – starší žáci – 7. ročník – 25.11.2018
Zdobení perníkových chaloupek – 24. 11. 2018
Hliněná dílna II. – 24. 11. 2018
Podzimní maškarní bál – Království pod hladinou – 17.11.2018
Tvořivá dílna – anděl z pěnovky – 17. 11. 2018
Keramická noc – 9.-10.11.2018
Kdo se bojí? – 3.11.2018
Podzimní prázdniny – Aquadrom Most – 30.10.2018
Podzimní prázdniny s DDM – 29.10.2018
Tvořivá dílna – čertice z pěnovky – 27.10.2018
NERF aréna – 1. kolo – 20.10.2018
Hliněná dílna I. – 20.10.2018
Mažoretková noc – 19.-20.10.2018
Noční hrátky se zvířátky I. – 12.-13.10.2018
školní rok 2017/2018
školní rok 2016/2017
školní rok 2015/2016
školní rok 2014/2015
školní rok 2013/2014
školní rok 2012/2013
školní rok 2011/2012
školní rok 2010/2011
školní rok 2009/2010
školní rok 2008/2009
školní rok 2007/2008
školní rok 2006/2007












 

virtuální prohlídka DDM

nové fotografie

1. LPT – Indiánská říše

Portička – 22. ročník

Akademie DDM

Oslavy dne dětí – Šťastné a veselé

Noční hrátky – mažoretky a aerobik

NERF aréna – 8. kolo

Tvořivá dílna – sluníčka z pěnovky

Keramická noc

Můj první gól – náborová akce

Olympiáda MŠ

Slet čarodějnic 2019

Noční hrátky
se zvířátky

Velikonoční tradice
v ITC

Velikonoční dílna

Aquasvět Chomutov

Tvořivá dílna – slon
z pěnovky

NERF aréna – 7. kolo

Hliněná dílna IV.

Jarní maškarní bál –

NERF aréna – 6. kolo

Noční hrátky – Keramická noc

JPT – Pippi Dlouhá punčocha

Florbal CUP Junior – 6. ročník

Lasergame Most (pololetní prázdniny)

Aquadrom Most (pololetní prázdniny)

NERF aréna – 4. kolo

Dance CUP Osek – 17. ročník

Vánoční tradice

Vánoční fortnite

Taneček přes dvě pekla

Florbal CUP Osek – starší žáci
– 7. ročník

Zdobení perníkových chaloupek

Hliněná dílna II.

Podzimní maškarní bál – Království
pod hladinou

Tvořivá dílna –
anděl z pěnovky

Keramická noc

Kdo se bojí?

Podzimní prázdniny – Aquadrom Most

Podzimní prázdniny
s DDM

Tvořivá dílna – čertice z pěnovky

NERF aréna – 1. kolo

Hliněná dílna I.

Mažoretková noc

Noční hrátky
se zvířátky I.

Fotbalové soustředění

5. LPT – Ve stínu faraonů

Zálesácký tábor 2018

LDT Sloup v Č. – Bitva o Bradavice

4. LPT – Letem světem

3. LPT – Záhady hradu Rýzmburk
2. LPT – Z pohádky do pohádky

1. LPT – Na vodě

Portička – 21. ročník

Akademie DDM

Turnaj fotbalových přípravek – starších

Noční hrátky – Holčičí mejdan

Oslavy dne dětí - Cirkus bude!

Super festival zdraví Most – dílny DDM

Olympiáda MŠ – místní kolo

Noční hrátky – Keramická noc

Slet čarodějnic 2018

Tvořivá dílna – pěnovka

Noční hrátky
se zvířátky