naše logo


S námi nezmoknete!

menu

úvodní stránka
kontakty
kdo jsme?
pravidelná činnost
akce a soutěže
stalo se...
pobyty
semináře a kurzy NIDV
dokumenty
fotogalerie
naši sponzoři
registr oznámení
napište nám
autor stránek

Město Osek




 

 

naši sponzoři



 

Instalace ZT, Osek
JMV tiskárna, Duchcov
MAKOMA, Duchcov
SH servis, J.Mosz, Osek
Kosmetické studio, BEAUTY@RELAX, Osek
BL Diamond, Osek
DRUTEP, družstvo, Osek
GUSTO Catering, Praha 2 (Černý orel, Osek) 
Reality KRAB s.r.o.
Restaurace Pod věží, Osek
Bohušovická mlékárna, p. Janurová
Viktoria bar, Duchcov
Kadeřnictví U zámku, Duchcov
Somet Teplice, p. Hurych
Uniles a.s.
Papír, tabák, hračky, p. Kranerová, Osek
Drogerie Kafan, Osek
Restaurace Horal, Osek
Masco Litvínov
Pohostinství Hajný, Osek
Knihkupectví U zámku, Duchcov
Domácí potřeby, lahvárna, Duchcov
Sklenářství Duchcov
ZOO Rudolfová, Duchcov
Bramborárna Šanca, Teplice
Kadeřnictví M+H, Proboštov
Elektro Karásek, Duchcov
Český porcelán, Dubí
Vilém Staněk – Elektroservis, Osek
Zahradnictví – p. Krtek, Duchcov
Krušnohorské uzeniny J+J Radoš, Lom
Elektronika 3J, Osek
WHD SPOL, s.r.o., Háj u Duchcova
Květinářství, p. Fidrmucová, Osek
DENS-KAMA, s.r.o., Duchcov
Tomáš Pelc, Osek



 

virtuální prohlídka DDM

nové fotografie

Hliněná dílna IV. – 6.4.2019

Jarní maškarní bál – 30.3.2019

NERF aréna – 6. kolo

Noční hrátky – Keramická noc

JPT – Pippi Dlouhá punčocha

Florbal CUP Junior – 6. ročník

Lasergame Most (pololetní prázdniny)

Aquadrom Most (pololetní prázdniny)

NERF aréna – 4. kolo

Dance CUP Osek – 17. ročník

Vánoční tradice

Vánoční fortnite

Taneček přes dvě pekla

Florbal CUP Osek – starší žáci
– 7. ročník

Zdobení perníkových chaloupek

Hliněná dílna II.

Podzimní maškarní bál – Království
pod hladinou

Tvořivá dílna –
anděl z pěnovky

Keramická noc

Kdo se bojí?

Podzimní prázdniny – Aquadrom Most

Podzimní prázdniny
s DDM

Tvořivá dílna – čertice z pěnovky

NERF aréna – 1. kolo

Hliněná dílna I.

Mažoretková noc

Noční hrátky
se zvířátky I.

Fotbalové soustředění

5. LPT – Ve stínu faraonů

Zálesácký tábor 2018

LDT Sloup v Č. – Bitva o Bradavice

4. LPT – Letem světem

3. LPT – Záhady hradu Rýzmburk
2. LPT – Z pohádky do pohádky

1. LPT – Na vodě

Portička – 21. ročník

Akademie DDM

Turnaj fotbalových přípravek – starších

Noční hrátky – Holčičí mejdan

Oslavy dne dětí - Cirkus bude!

Super festival zdraví Most – dílny DDM

Olympiáda MŠ – místní kolo

Noční hrátky – Keramická noc

Slet čarodějnic 2018

Tvořivá dílna – pěnovka

Noční hrátky
se zvířátky