Zálesácký tábor – LP 1403

534 Tuto událost si zobrazilo 534 lidí.

Již devátý ročník tábora, který se snaží přiblížit se co nejblíže divočině – co jen to jde. Spaní ve stanech a pod širákem, pomoc s přípravou potravin, včetně vaření na otevřeném ohni (například v loni jsme do tábora přivezli živé pstruhy), příprava dřeva na otop i vaření a rozličné táborové stavby.

Celotáborová hra pro letošní rok se jmenuje „Léta páně 1403“, ve které se dostaneme do období těsně před husitskými válkami, kdy českou krajinu drancují vojska Zikmunda Lucemburského. Hra nás přivede do role obyvatel jedné české vesnice, kterou vydrancují právě zmíněná vojska, a byť se zachráníme před smrtí, tak zůstaneme osiřelí uprostřed nehostinné krajiny plné banditů, pytláků a dezertérů, toužících po čemkoliv, co nám ještě zbylo.

Pobyt se uskuteční od 17. do 30. července 2022 v Nezabudicích, které se nachází uprostřed křivoklátských lesů. Cena je 5.500 Kč. Pobyt je zpravidla určen pro děti ve věku od 8 do 17 let.

 V   ceně   je  zahrnuto  ubytování  ve dvoulůžkových stanech,  strava  5x  denně,  celodenní  pitný  režim, pojištění odpovědnosti, odměny,  materiál a vybavení, pedagogický a  zdravotní doprovod.

Minimální počet účastníků je 30, maximální je 52. Přihláška je k dispozici na recepci DDM Osek nebo na webu DDM Osek (viz níže – tisknout oboustranně po kratší hraně).

Upozorňujeme rodiče, že jako první je nutné si místo na pobyt zarezervovat (telefonicky, emailem). Do  28. února 2022 je pak nutné odevzdat vyplněnou přihlášku a uhradit zálohu ve výši 2.000 Kč. Doplatek  tábora  je  nutné   uhradit  nejpozději do 15. 6. 2022. V případě, že Vám pobyt bude hradit zaměstnavatel, tak se záloha neplatí. Na základě Vaší objednávky vystavíme fakturu na celý poukaz.

Podrobné propozice k pobytu budou k dispozici nejpozději do 15. 6. 2022 na našich webových stránkách nebo na recepci DDM Osek.

Fotografie a videa z tohoto pobytu budou veřejně prezentovány na webu DDM Osek, popř. v dalších médiích a propagačních materiálech.

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu ddmosek@ddmosek.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

17-07-2022 pro
30-07-2022
 

Datum ukončení registrace

15-06-2022
 

Místo konání

 

Typy událostí

Sdílet s přáteli