Airsoftový tábor – COLD WAR

336 Tuto událost si zobrazilo 336 lidí.

Po úspěšném minulém roce “AT na zkoušku” jsme se rozhodli, že v tom chceme pokračovat a jako úplně samostatný tábor! Pro letošní rok jsme připravili celotáborovou hru COLD WAR: druhá světová válka je už za námi. Nechala ale v každém z nás obrovskou jizvu, která se nechce v žádném případě zacelit. Že válka skončila? Tomu věří možná obyčejní lidé, kteří koukají na večerní zprávy. My víme, že tahle studená válka je jenom jedna velká lež, a to co má přijít hýbne s celou historií téhle planety.

Baví tě zbraně, přežívání a celkový militarismus? Tak právě tebe hledáme do naší táborové jednotky. Provedeme tě základním rookiem campem, rozborkami airsoftek, spoluprací v týmu, ale i zálesáckými dovednostmi. Tábor se koná v Nezabudicích od 6. 8. 2022 až do 13. 8. 2022. Cena je 4 350 Kč. Tábor je zpravidla určen pro děti ve věku od 11 do 17 let. Vhodné i pro ty, kteří si chtějí airsoft vyzkoušet.

V   ceně   je  zahrnuto  ubytování  ve dvoulůžkových stanech,  strava  5x  denně,  celodenní  pitný  režim, pojištění odpovědnosti, odměny,  materiál a vybavení, pedagogický a  zdravotní doprovod.

Minimální počet účastníků je 24, maximální je 36. Přihláška je k dispozici na recepci DDM Osek nebo na webu DDM Osek (viz níže – tisknout oboustranně po kratší hraně).

Upozorňujeme rodiče, že jako první je nutné si místo na pobyt zarezervovat (telefonicky, emailem). Do  28. února 2022 je pak nutné odevzdat vyplněnou přihlášku a uhradit zálohu ve výši 2.000 Kč. Doplatek  tábora  je  nutné   uhradit  nejpozději do 15. 6. 2022. V případě, že Vám pobyt bude hradit zaměstnavatel, tak se záloha neplatí. Na základě Vaší objednávky vystavíme fakturu na celý poukaz.

Podrobné propozice k pobytu budou k dispozici nejpozději do 15. 6. 2022 na našich webových stránkách nebo na recepci DDM Osek.

Fotografie a videa z tohoto pobytu budou veřejně prezentovány na webu DDM Osek, popř. v dalších médiích a propagačních materiálech.

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu ddmosek@ddmosek.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

06-08-2022 pro
13-08-2022
 

Datum ukončení registrace

15-06-2022
 

Místo konání

 

Typy událostí

Sdílet s přáteli