Zálesácký tábor “RAGNAROK” – 10 volných míst

631 Tuto událost si zobrazilo 631 lidí.

Devátý ročník letního dětského tábora s přízviskem „Zálesácký“ je připraven od neděle 23. července do soboty 5. srpna 2023.

Letošní rok měníme tábořiště a jedeme do Dolního Bousova, který si můžete prohlédnout zde: shorturl.at/aluBS.

Opět jedeme z Oseka vlakem, což účastníky přijde na 6.900 Kč (v ceně je zahrnuto: doprava vlakem, strava 5x denně, pitný režim, ubytování ve stanech s podsadou, materiál, ceny, vstupy – výlety, pedagogický, zdravotní a provozní doprovod). Můžete ale zvolit i vlastní dopravu a snížit si cenu na 6.500 Kč.

V rámci programu určeného pro starší letos obnovujeme dolní věkovou hranici na 10 let. Horní je stále stanovena na 17 let.

Snažíme se tábor co nejvíce přiblížit pobytu v přírodě s prvky survivalu a bushcraftu. Máme vlastní systém podobný například skautům, kdy účastníci plněním zkoušek, testů a prokazováním dovedností stoupají po žebříčku pravomocí a povinností.

Každý ročník připravujeme příběh, jež na táboře prožíváme. Loňský rok jsme prožili v Čechách na počátku 13. století a letos si zabrouzdáme do severské mytologie.

Kromě dvou týdnů ve stanech s podsadou si účastníci vyzkouší práci se dřevem. Naučí se bezpečně využívat oheň. Připravovat si vlastní stravu. Zdolávat přírodní překážky a poradit si i s rozmary počasí.

Přihláška a další informace jsou k dispozici na recepci DDM nebo webu DDM. Do 14 dnů od rezervace je nutné odevzdat vyplněnou přihlášku. Záloha ve výši 2.000 Kč je splatná nejpozději do 28. 2. 2023. Doplatek poukazu je splatný do 31. 5. 2023.

V případě, že vám na pobyt bude přispívat zaměstnavatel, nehradíte zálohu. Tuto skutečnost, prosím, nahlašte při rezervaci.

Minimální kapacita je 28 účastníků, maximální kapacita je 44 účastníků.

Fotografie a videa z tohoto pobytu budou veřejně prezentovány na webu DDM Osek, popř. v dalších médiích a propagačních materiálech.

Event registration closed.
 

Datum a čas

23-07-2023 pro
05-08-2023
 

Datum ukončení registrace

31-05-2023
 

Místo konání

 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli